Jaką kamerę wybrać do samolotu RC?

Jaką kamerę wybrać do samolotu RC?

Oferta kamer do modeli samolotów RC jest dosyć bogata. Można wybrać kamery o różnych kształtach, wielkościach, ale również w dość zróżnicowanej cenie. To wszystko sprawia, że każdy modelarz, bez względu na staż oraz wielkość swojego modelu, może dobrać do niego idealną kamerę.

 

Jeżeli jesteś początkującym modelarzem i nie chcesz już na starcie swojej przygody z modelami  wydawać zbyt dużo pieniędzy, możesz zakupić małe kamery  Pelikana lub Hobby King. Kamery takie to koszt rzędu kilkudziesięciu złotych. Maja niewielkie rozmiary. Dla osób, które potrzebują lepszego sprzętu poleca się kamery za kilkaset złotoch. Niektóre z nich, tak jak modele  od Hobby King, są kompaktowe, małe i bardzo lekkie, z rozdzielczością 1920x1080P. Godne polecenia są również kamery od E-flite, Acme czy Walkera. Koszt niektórych to nawet kilka tysięcy złotych, jednak oferują one już bardzo wysoką jakość. Kamerami optymalnymi, o bardzo wysokich parametrach w granicy ok. 1000 zł są produkty Walkera np. model QR X350 czy też Kamera FlyComeOne HD 1080p.

Sprawdź inne polecane akcesoria:

2 Komentarze

  • aleksiej

    Sam korzystam z QR X350 i mogę gorąco polecić każdemu – na tym zdecydowanie nie warto oszczędzać.

  • Natka88

    Ok, widzę że aleksiej poleca QR X350 a co z drugą z wymienionych kamer? FlyComeOne HD – zastanawiam się nad zakupem i chętnie zasięgnę opinii bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek, którzy mieli okazję sprawdzić te sprzęty w praktyce (a najlepiej uzywali obu i mogą bezpośrednio porównać).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *